Neden Servis?

Aracınız için en güvenlisi

Otomobilinizin periyodik bakım, onarım ve hasar sonrası bazı onarım işlemlerinde, özel araçların ve yöntemlerin kullanılmasını gerekir. İleri teknoloji ile donatılmış otomobillerde ise bu gereklilik daha da artar. Servisimizde aracınızın bakımını ve onarımını en sağlıklı ve güvenli şekilde gerçekleştireceğimiz araçlar bulunmaktadır. Araçlarınız tecrübeli ustalarımızın ve ekibimiz güvenli ellerinde.

 

 

machine

Mekanik

Yeni nesil otomobiller ileri bir teknolojik altyapı ile üretilmektedir.
Bünyemizde bulunan sos sistem Test Cihazları ile ileri teknoloji ürünü otomobillere her türlü mekanik hizmeti sıfır hata ve orijinalliğini koruyarak veriyoruz. Alanında tecrübeli personelimiz mekanik alanında  müşterilerimizin tüm sorunlarına ideal çözümleri üretebilmektedir

Kaporta

Bünyemizdeki Kaporta bölümünde  orijinal ölçüm ve değerlerde kaporta servisi hizmeti tecrübeli ekibimiz tarafından verilmektedir.

Boya

Şirketimiz oto boya alanında en son teknolojileri kullanmaktadır. Bu sistemle aracın boyanacağı alanda tam sterilizasyon ve tam temizlik sağlanmaktadır.

Elektrik

Gelişen teknoloji ile birlikte araçların elektrik sistemleri de gelişme göstermektedir. Bu alanda uzman personelimiz, elektrik sistemleri hasarlı araçlara kısa sürede ve en etkin çözümü sunmaktadır.